عضویت در سایت

درباره ما

 

 

یوس تا صدیک گروه  آموزشی غیر دولتی است که به صورت فرا کشوری فعالیت می کند. فعالیت‌های ما در زمینه‌های برگزاری آزمون‌های هماهنگ آنلاین، برنامه‌ ریزی و مشاوره تحصیلی هوشمند و تولید محتوای کمک آموزشی است.

 

رویکرد و تمرکز ” یوس تا صد ” بر ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای نوین، هوشمند و شخصی سازی شده است. همچنین مهم ترین جهت گیری ما در ارزشیابی، به سمت برگزاری آزمون منطبق بر استانداردهای آموزشی روز دنیا است. رویکرد اصلی در ارائه این خدمات ، “ارزشیابی در خدمت یادگیری” است و توسعه خدمات خود را با توجه به این رویکرد انجام می دهیم.

چشم انداز و ماموریت

  1. بیانیه چشم‌انداز: ما می‌خواهیم گروهی پیشرو درارائه موثرترین و با کیفیت‌ترین خدمات نوین آموزشی در سطح فراکشوری باشیم.‍‍‍
  2. بیانیه ماموریت: ما هستیم تا با ارائه خدمات آموزشی باکیفیت، به ارتقای سطح علمی داوطلبان امتحان یوس کمک کنیم. در این راه بهره‌گیری از تخصص و دانش روز، به کارگیری روش‌های نوآورانه و پایبندی به اخلاق سرلوحه کار ماست.
  1. آزمون‌های آزمایشی آنلاین ویژه داوطلبان آزمون های ورودی دانشگاه های ترکیه : این آزمون‌ها طی 23 مرحله غیر حضوری (اینترنتی) به صورت هماهنگ برگزار می شود.
  2. فیلم های آموزشی
  3. فایل های ضروی

خدمات جانبی ارزشیابی‌

برو بالا